Півроку безвізу: попит на Європу падає
Загрузка плеера...

11 грудня виповнюється рівно півроку з дня набуття чинності рішення щодо лібералізації візового режиму між Україною та Європейським союзом. З цієї нагоди Державна прикордонна служба оприлюднила статистику щодо подорожей наших співгромадян до країн Шенгенської зони.

Перевагами "безвізу" за шість місяців скористалися 355 тисяч українців. Більшість з них подорожували автомобільним та залізничним транспортом – 227 тисяч.

Майже вдвічі менше громадян перетинали кордон у аеропортах і зовсім незначною була кількість тих, хто проходив перевірку документів на морських пунктах пропуску. Щодо пріоритетних напрямів, то найбільше наших співвітчизників прямували до Польщі та Румунії.

Прикордонники відзначають поступове падіння попиту на поїздки до Європи. Якщо влітку щомісяця кордон перетинали 80 тисяч "безвізових" туристів, то у листопаді ця цифра склала лише 32 тисячі. При цьому показник усе одно на 10% вищий, аніж за аналогічний період минулого року.

А от дані щодо відмов у в’їзді до Європейського союзу у ДПСУ вирішили не публікувати. Втім, за оцінкою експертів, подібних випадків було вкрай мало.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram