Розенблат у декларації забув про будинок і землю
Загрузка плеера...

У декларації народного депутата Борислава Розенблата виявлено порушення. Про це повідомили ЗМІ з посиланням на Національне агентство з питань запобігання корупції.

У НАЗК встановили, що парламентарій, який є фігурантом кримінального провадження, вніс у документ неповну інформацію про своє майно. Народний обранець не повідомив, коли його дружина отримала у спадок житловий будинок на Житомирщині, який був комунальною власністю. Крім того, нардеп забув вказати деталі про те, хто разом з ним володіє земельною ділянкою і будинком у Німеччині. У декларації нардепа вказано, що його майно у Німеччині коштувало близько 5,5 млн грн.

До того ж, у декларації Розенблата не вказано, що він і дружина мають заощадження в "Ощадбанку". Щоправда, йдеться про суму, трохи більшу за 1100 грн.

У Національному агентстві з питань запобігання корупції порушення визнали незначними. Принаймні, їх недостатньо для того, аби притягти нардепа до кримінальної або адміністративної відповідальності. Зараз Розенблат зобов'язаний виправити неточності і подати повну декларацію.

Народний депутат та його дружина мають частку приблизно у 20 компаніях. Подружжя зберігає 4,5 млн грн і 500 тис. дол на банківських рахунках і готівкою. Народний обранець є фігурантом так званої "бурштинової справи". Його підозрюють у сприянні незаконному видобутку сонячного каменю.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram