Україна везе з Гогфільцена "срібло"
Загрузка плеера...

Другий етап Кубка світу з біатлону в австрійському Гогфільцені завершувався двома естафетами. Українська чоловіча команда в умовах жахливого вітру спромоглася фінішувати шостою, а от дівчата вчергове порадували вболівальників медаллю.

Наша збірна виступила у своєму "олімпійському" складі, який чотири роки тому здобув "золото" на Іграх у Сочі. Перший етап довірили Віті Семеренко, і з роллю "забійниці" старша з двох сестер-близнючок впоралася на тверду "п’ятірку".  Віта передала естафету Юлії Джимі, перебуваючи у групі лідерів. Краща з українок у загальному заліку пройшла свій відрізок дистанції просто феноменально. Юля була ледь не єдиною, хто без додаткових патронів закрила усі п’ять мішеней на стрільбі стоячи. На екваторі гонки Україна була лідером.

На жаль, втримати перевагу над німкенями Валі Семеренко та Олені Підгрушній не вдалося. Проте й наблизитися іншим командам дівчата не дозволили. Тож в активі естафетної четвірки –"срібло", яке дає величезну надію на успіх у лютому в Пхьончхані. Наступний етап Кубку світу буде останнім перед новорічними святами і пройде через тиждень у французькому Ансі. У програмі – спринт, персьют та перший цього сезону мас-старт.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram