Холодницький: агенти ФБР працювали за меморандумом
Загрузка плеера...

Очільник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький в інтерв'ю одному з українських ЗМІ прокоментував співпрацю антикорупційних органів України з Федеральним бюро розслідувань США.

Йдеться про операцію у Державній міграційній службі, коли агента Національного антикорупційного бюро затримали при спробі дати хабара чиновниці відомства. Директор НАБУ Артем Ситник заявляв, що цю спецоперацію проводили разом з агентами ФБР. Голова САП вважає таке формулювання неправильним, адже агенти ФБР не беруть безпосередньої участі у розслідуваннях НАБУ. Іноземні партнери, за словами Холодницького, працюють на ротаційній основі і діють у рамках меморандуму про взаєморозуміння. Документ передбачає надання консультацій, а також обмін досвідом та інформацією.

Назар Холодницький додав, що від конфлікту між Генпрокуратурою та антикорупційними органами може постраждати вся країна. Голова САП припустив, що ситуація може перерости у справжню "війну" між правоохоронцями. Холодницький стверджує, що боротьба, яку у Генеральній прокуратурі ведуть проти НАБУ, свідчить про крах антикорупційної системи.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram