Дружина Міхо прогнозує екстрадицію
Загрузка плеера...

Дружина Міхеїла Саакашвілі Сандра Рулофс очікує на те, що її чоловіка буде екстрадовано до Грузії. Про це вона заявила під час мітингу на Майдані Незалежності, даючи коментар телекомпанії "Руставі 2".

Пані Рулофс вважає, що рішення Печерського суду, який має обрати колишньому губернатору Одещини запобіжний захід, вже продиктовано владою. У будь-якому разі воно буде спрямоване на затягування часу, аби у Тбілісі встигли розглянути справу про перевищення Саакашвілі службових повноважень на посту президента. Після цього, на переконання жінки, Міхеїла видадуть грузинським правоохоронцям.

Рулофс також повідомила деякі деталі затримання Саакашвілі. Зокрема, згідно з її версією, взяття під варту скоріше нагадувало викрадення, а до Служби безпеки України політика доправили з мішком на голові.

Зазначимо, що раніше Саакашвілі заявляв про те, що левовою часткою доходів його сім’ї завдячує саме дружині. При цьому оренда квартири, де проживав Міхо до затримання, коштувала щонайменше 6 тисяч доларів на місяць.          

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram