Луценко заявив, що картата ковдра йому ні до чого
Загрузка плеера...

Генеральний прокурор Юрій Луценко заявив, що він не потребує картатої ковдри, тому що працює чесно. Так генпрокурор прокоментував акцію, яку активісти влаштували біля його будинку в селі Стоянка.

Луценко запевнив, що спокійно ставиться до критики на свою адресу, проте "моральні проблеми" пікетування генпрокурор залишив "на совісті активістів". Луценко уточнив, що під час пікету вдома була лише його родина, а сам він був на роботі.

Відзначимо, представники Автомайдану та громадські активісти хотіли, щоб Юрій Луценко подав у відставку. Люди також вимагали зупинити тиск на Національне антикорупційне бюро. У якості символу корупції голові генпрокуратури привезли картату ковдру. Біля будинку зібрались також кілька людей, які заявили, що хочуть захистити генерального прокурора. Між ними та автомайданівцями сталися незначні сутички.

Згодом Юрій Луценко заявив, що Антикорупційне бюро потрібне Україні, проте запевнив, що зараз відомство працює незаконно. Луценко зазначив, що він готовий взяти участь у дискусії щодо "повернення НАБУ у правове поле".

Нагадаємо, наприкінці листопада правоохоронці затримали співробітника Антикорупційного бюро, який збирався дати хабара чиновниці міграційної служби. У НАБУ заявили, що проводили спецоперацію із виявлення корупціонерів. Натомість у генпрокуратурі дії агента назвали провокацією підкупу.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram