Черкащани блокують Будинок правосуддя
Загрузка плеера...

У Черкасах активісти два дні блокують Придніпровський районний суд. Вони висунули вимогу, щоб судді переглянули своє рішення щодо бізнесмена Андрія Карпенка, якого підозрюють у присвоєнні 38 млн грн і зриві опалювального сезону в Смілі.

У четвер, 7 грудня, у служителі Феміди погодились передати бізнесмена на поруки народному депутату України Івану Фурсіну.

Дмитро Кухарчук, активіст:

"Суддя так і не зачитав вирок до кінця. Вважати цей вирок дійсним чи ні – це теж дуже великий сумнів. Ми тут знаходимось, щоб не випустити Карпенка. Для того, щоб суд був чесним, справедливим, виносив людські рішення, а не такі, які він виносить. Блокуємо суддю Дунаєва, блокуємо пана Карпенка. Вони зараз там сидять, сховалися".

Активісти стверджують, що не припинять блокаду всіх входів до Будинку правосуддя, поки їх вимоги не будуть виконаними.

Жителька Сміли:

"Енергоінвест" їздить котельнями і відрізає газ. Сьогодні з самого ранку вони відрізають. Через те ми тут, і ніхто не піде, поки Сміла не буде з теплом. Ми, споживачі, повністю розраховувалися за це тепло роками. А тепер нас усіх поставили на коліна".

У прес-службі Придніпровського районного суду заявили, що суддя не встиг дочитати вирок, адже присутні на засіданні молодики почали агресивно поводитися, погрожували судді. Після цього вони заблокували всі входи та виходи.

Наразі апеляційний суд Сміли переглядає ухвалене рішення.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram