Огляд топ-подій тижня від NewsNetwork: з 4 по 8 грудня
Загрузка плеера...

Телеканал NewsNetwork підготував черговий випуск "Top Tidings Of The Week"! Це огляд топ-подій тижня, які відбувалися у політичному, економічному, культурному житті України та всього світу.

Вашій увазі огляд подій за період з 4 по 8 грудня 2017 року:

Експерти оцінили реформи на 2,66 за 5-бальною шкалою

"Демократичні ініціативи" оприлюднили результати дослідження успішності реформ. За п'ятибальною шкалою Україна отримала 2,66. Похвалили децентралізацію, освіту, запуск антикорупційних органів. Проблеми є з корупцією, у судах та правоохоронних органах.

NewsOne продовжують перекривати блокпостом

Активісти припинили блокування телеканалу NewsOnе. Блокаду розпочали 3 грудня через незгоду з "політикою каналу". Через 5 днів після початку блокади активісти заявили про "завершення мирного пікету". Люди стверджують, що мирні акції неефективні.

Міхо витягнули з лігва і вручили підозру

Співробітники СБУ повели операцію із затримання Саакашвілі. Міхо довелося знімати з даху, згодом прихильники відбили його. Саакашвілі оголосили підозру у "сприянні учасникам злочинних організацій та укриття їх злочинної діяльності". Його оголосили в розшук.

Проти Парасюка порушили справу через бійку у суді

Проти Парасюка відкрито кримінальне провадження через чергову бійку. Під час суду нардеп вдарив поліцейського і пошкодив камеру. Парасюк обурився тим, що поліцейський проводив відеозйомку. У постраждалого діагностували струс мозку.

Росія опинилася "за порєбріком" Олімпійських Ігор

Міжнародний Олімпійський комітет відсторонив російську збірну від участі у Зимових Іграх 2018 через вживання допінгу. Президент МОК заявив, що ще не бачив такого масштабу обману. Спортсмени, що не були звинувачені у вживанні допінгу, зможуть виступити.

Головна ялинка країни нарешті у Києві

6 грудня до Києва привезли головну ялинку країни. Її встановили на Софійській площі. Відкриття заплановане на День Святого Миколая. Висота ялинки 28 метрів. Дереву понад 90 років, його зрубали на Прикарпатті. Лісники стверджують, що це планова вирубка.

Закон про "маски-шоу" набуває чинності

Набув чинності закон про "маски-шоу", що регламентує дії силовиків на час розслідування. Він зобов'язує записувати на відео обшуки. Докази, зібрані з порушеннями, визнаватимуть недійсними. Заборонено безпідставно вилучати техніку і документи.

Медицина, Рада і суди – найбільш корумповані сфери

Соціологи опитали українців і розповіли, які сфери життя є найбільш корумпованими. На першому місці – медичні установи (82%). Такий же рівень у Верховної Ради і судів. Майже половина респондентів назвала корупцію головною проблемою.

Влада не відмовляється від контролю над НАБУ

Депутати не стали вносити до порядку денного законопроект, який охрестили "вбивством НАБУ" (звільнення директора без аудиту). Натомість парламентарії звільнили Соболєва з посади голови антикорупційного комітету. Його наступником вважають "радикала" Попова.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram