У Дніпровському районі активісти поставили намет
Загрузка плеера...

Мешканці однієї з багатоповерхівок, що розташована на бульварі Перова, що у Дніпровському районі Києва, не припиняють протест проти будівництва на своїй прибудинковій території. Активісти встановили намет та цілодобово чергують біля місця, де планується зведення торгового центру.

Протестувальники вже надіслали листи у міськраду, департамент земельних ресурсів та департамент благоустрою. Люди просять пояснити, на підставі чого на прибудинковій території, де проходить теплотраса, ведуться будівельні роботи.

Як виявилося, фірма, яка планує будівництво, отримала дозвіл на оренду земельної ділянки на прибудинковій території ще у 2004 році. За неофіційною інформацією, підприємство числиться у реєстрі фірм-боржників.

Днями фірма-забудовник привезла на ділянку матеріали для встановлення паркану навколо майбутньої новобудови. Мешканці будинку викликали поліцію.

Протокол так і не склали, матеріали не прибрали, люди ж досі чегують і захищають свою територію від забудовників. Як вирішиться справа і чи зможуть місцеві жителі відстояти свою ділянку, наразі спрогнозувати важко. Проте активісти заявили, що готові стояти до кінця.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram