В Україні з'явилася нова суїцидальна гра
Загрузка плеера...

В Україні нова суїцидальна онлайн гра "Червона сова" ледь не вбила 14-річну киянку. 30 листопада дівчинка зникла з дому і за декілька днів її знайшли в Умані. Дитина була у не зовсім адекватному психологічному стані, із порізами на руках, повністю розібраним на деталі телефоном та інструкцією у кишені для подальших дій.

Поліцейські припускають, що причиною такої поведінки дівчини-підлітка стала гра "Червона сова". Наразі правоохоронці перевіряють цю інформацію.

Як повідомив уповноважений президента України з питань прав дитини Микола Кулеба, нова гра створена за аналогією сумнозвісного "Синього кита". Проте умови нової небезпечної "розваги" дещо відрізняються.

Спочатку дітей заманюють у гру. Їм приходить посилання, за яким потрібно перейти. На комп’ютері видає помилку, куратори ж завдяки цьому дізнаються адресу, за якою проживає гравець.

Потім починають приходити завдання. Основні з них: постійно бути online, моментально відповідати на повідомлення кураторів, які вони надсилають у режимі 24/7, а також, дивитися психоделічні відео посеред ночі, слухати аудіо. Той, хто пройде гру – отримає приз.

Якщо ж дитина відмовляється робити те, що кажуть куратори, її починають шантажувати: називають її адресу і стверджують, що приїдуть до неї на "розбірки".

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram