Коаліційні фракції дали за бюджет тільки 188 голосів
Загрузка плеера...

Верховна Рада України ухвалила Державний Бюджет України на 2018-й рік. За головний кошторис проголосували 273 народні депутати України.

Одноголосно підтримали документ у "Народному фронті" – фракція не дала жодного голосу проти, що й не дивно. Кошторис називають бюджетом силовиків, найбільші видатки передбачено на оборонний блок, що цілком відповідає інтересам "фронтовиків" у парламенті та поза ним.

У БПП думки щодо Держбюджету на наступний рік несуттєво, але розійшлися. Чотири депутати із фракції висловилися проти. Не голосували "єврооптимісти" і частина депутатів-"ударівців". Таким чином, так звана коаліція дала за державний кошторис 188 голосів при начебто наявних 226-ти.

Голосами традиційно допомогли "радикали" майже повним складом. Нагадаємо, що ця фракція першою залишила коаліцію у вересні 2015-го року. За бюджет проголосували також декілька позафракційних депутатів і майже одноголосно депутатські групи "Відродження" та "Воля народу". Іще два голоси "за" дали представники "Самопомочі", хоча переважна більшість фракції висловилася проти.

Червоні кнопки також натиснули у секторі "Опоблоку". А "Батьківщина" повним складом залишила залу іще до розгляду державного бюджету – під час голосування за зміни до Податкового кодексу щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень.

На розгляд бюджету цього року парламенту знадобилося півтори години. Держаний кошторис ухвалили за півгодини до опівночі і за 24 дні до Нового року, на чому особливо наголошує керівництво держави. Вочевидь, це поки найбільша перевага ухваленого документа.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram