Суд заявив, що справу Онищенка ігнорують прокурори
Загрузка плеера...

Солом'янський райсуд Києва прокоментував заяву спеціалізованої антикорупційної прокуратури про саботаж справи Онищенка. САП звинуватила служителів Феміди у затягування процесу після того, як суд переніс слухання на 16 січня. Йдеться про розгляд клопотання щодо заочного розслідування проти нардепа-утікача та його поплічників.

Прокурори повідомили, що за законом їх звернення мали розглянути ще у листопаді, через 10 днів після подання документів. Втім, у суді стверджують, що розгляд резонансної справи зривають самі правоохоронці.

У Солом'янському райсуді заяву спеціалізованої антикорупційної прокуратури назвали неетичною і непрофесійною. Тут уточнили, що були вимушені перенести засідання саме тому, що на нього не з'явився представник САП. Служителі Феміди додали, що правоохоронці виходять за рамки професійної етики, спотворюючи інформацію і свідомо дискредитуючи суд.

Нагадаємо, народного депутата Олександра Онищенка підозрюють в організації так званої газової схеми. Газ, який видобувало держпідприємство "Укргазвидобування", підконтрольні Онищенку фірми купляли за заниженою ціною. Потім паливо перепродавали вже за ринковою вартістю. Слідство розпочали ще у 2015 році. Збитки, яких зазнала держава, оцінюють у 3 млрд грн.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram