У Луценка знайшли "фейковий" Twitter
Загрузка плеера...

Українські політики змагаються за увагу виборців за допомогою власних облікових записів у соціальних мережах. Усю найцікавішу та найбільш резонансну інформацію вони намагаються перш за все викласти на своїх онлайн-сторінках. Цей тренд мав наслідком масове поширення фейкових акаунтів, власники яких маскуються під громадських діячів.

Здебільшого обман легко вирахувати. Проте іноді фейкам вдається здобути певну популярність. Так сталося у випадку з Twitter генерального прокурора Юрія Луценка. На тлі протистояння між ГПУ та НАБУ, а також затримання і втечі Міхеїла Саакашвілі мікроблог Юрія Віталійовича суттєво збільшив кількість підписників. Усе вказувало на те, що сторінка дійсно належить чиновнику – наявність короткої біографічної довідки, тексти без помилок та перекручень. Проте виявилося, що автор постів – аж ніяк не Луценко.

Прес-секретар Генпрокурора Лариса Сарган попередила ЗМІ та громадськість про те, що популярний акаунт насправді фейковий. У Юрія Луценка взагалі немає Twitter. А у створенні фальшивого облікового запису пані Сарган звинувачує політичних опонентів свого начальника.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram