Королева оглянула корабель-тезку
Загрузка плеера...

Королева Великої Британії Єлизавета II взяла участь у церемонії спуску на воду найбільшого та найпотужнішого авіаносця військово-морських сил країни, названого на її честь. Окрім монарха, посвяту нового флагману британського флоту відвідали ще понад 3 тисячі гостей, серед яких єдина дочка королеви принцеса Анна. А от прем’єр-міністр Тереза Мей бути присутньою на заході не змогла, оскільки мала відбути до Брюсселя на переговори щодо Брекзиту.

Після нетривалої екскурсії, проведеної капітаном Джеррі Кідом, Її Величність звернулася до своїх підданих із промовою. Єлизавета II назвала корабель "символом рішучості Британії на міжнародній арені".

На спорудження судна було витрачено трохи більше 3 мільярдів фунтів стерлінгів, що дорівнює 4 мільярдам 200 мільйонам доларів США. Велетень має довжину 280 метрів та вагу понад 65 тисяч тонн. Щодня він може подолати дистанцію у 500 миль. Очікується, що авіаносець перебуватиме в експлуатації щонайменше півстоліття. Тестові вильоти з верхньої палуби розпочнуться вже наступного року.   

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram