"Зоря" не склала "Динамо" компанію в плей-оф

Навесні у Лізі Європи Україна буде представлена одним клубом. Київське "Динамо" впевнено розібралось із сербським "Партизаном" та посіло перший рядок у групі, а от луганська "Зоря" зазнала поразки від "Атлетика" з Більбао і покинула турнір.

Героями зустрічі на НСК "Олімпійський" стали колишні гравці нині не існуючого донецького "Металурга" – Микола Морозюк та Жуніор Мораєс. Саме вони організували усі чотири взяття воріт. У першому епізоді бразилець стріляв з-поза меж штрафного майданчика, а українець вдало зіграв на добиванні. Потім Микола не став тягнути ковдру на себе і віддав пас, дозволивши Жуніору розстріляти порожні ворота. Третій гол – точна копія другого, і знову тандем капітана та форварда був на висоті.

Ще до перерви кияни все ж пропустили – з пенальті відзначився Євтович. За іронією долі, одинадцятиметровий "привіз" саме Микола Морозюк. Втім, сербам все ж не вдалося зіпсувати настрій ані Миколі, ані будь-кому з його партнерів. У другому таймі Жуніор Мораєс оформив хет-трик і встановив остаточний рахунок – 4:1 на користь підопічних Олександра Хацкевича.

Від "Зорі" ситуація у групі вимагала виключно перемоги. Проте команда Юрія Вернидуба поки все ж не готова на рівних битися з представниками топ-чемпіонатів. Повторення "дива у Більбао" на "Арені-Львів" не сталося. Голи Аріца Адуріца та Рауля Гарсії поховали надії луганчан на єврокубкову весну.