НАЗК чекає порад від Євросоюзу
Загрузка плеера...

У Національному агентстві з питань запобігання корупції чекають порад від закордонних партнерів. Рекомендації щодо того, як треба боротися з корупцією, має надати Міжнародна антикорупційна рада. Ця організація була створена завдяки Антикорупційній ініціативі Євросоюзу (програми технічної допомоги Україні від ЄС).

У НАЗК повідомляють, що експертів тривожать ризики, які виникають під час розслідування та судового розгляду справ проти чиновників. Міжнародні партнери також проаналізували результативність роботи новоствореного відомства. Щоправда, у Нацагентстві не повідомляють, яку оцінку надали експерти. Відзначимо, що за весь час роботи НАЗК повністю перевірило трохи більше сотні декларацій. При цьому загальна кількість поданих документів становить півтора мільйона.

Відзначимо, що при цьому відносини з іншими міжнародними організаціями у Національного агентства значно складніші. Зокрема, українське представництво антикорупційного об'єднання Transparency International постійно наголошує на тому, що НАЗК не виконує своїх функцій через непрофесіоналізмі керівництва. Крім того, в організації нарікали на кулуарні інтриги всередині відомства.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram