Кредитори України стали на захист НАБУ і САП
Загрузка плеера...

Основних кредиторів України занепокоїла ситуація, яка склалась навколо Національного антикорупційного бюро та Спеціалізованої антикорупційної прокуратури. Свою позицію вже озвучили головні фінансові партнери – Міжнародний валютний фонд та Світовий банк.

У Світовому банку вважають, що нападки на нові антикорупційні органи завадять поверненню активів, які були виведені з України. Міжнародні партнери стверджують, що влада повинна не тиснути на НАБУ і САП, а, навпаки, розширювати їх повноваження.

Голова МВФ Крістін Лагард дотримується аналогічної думки. У міжнародному валютному фонді закликали забезпечити незалежність антикорупційних органів.

Очільниця МВФ нагадала, що боротьба з корупцією є ключовою вимогою кредиторів. Під час укладання договорів про співпрацю Київ зобов'язався очистити державні апарати від корупціонерів.

І МВФ, і Світовий банк нагадали українській стороні про необхідність створення антикорупційного суду. Раніше президент Світового банку Джим Йонг Кім заявляв, що Україна може розраховувати на нові інвестиційні надходження лише після створення нового судового органу.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram