Угорщина заявила, що Україна завинила перед НАТО
Загрузка плеера...

В Угорщині вирішили продовжити боротьбу проти нового українського закону про освіту. Сусіди вважають, що прийняття скандального закону порушує зобов'язання Києва не лише перед Євросоюзом, а й перед Північноатлантичним альянсом. Про це у Брюсселі під час зустрічі міністрів закордонних справ країн-членів НАТО заявив представник Угорщини Петер Сіярто.

Напередодні угорські дипломати повідомили, що ветуватимуть засідання комісії Україна-НАТО. Після цього 11 країн-учасниць заявили, що конфлікт між Києвом і Будапештом не повинні виносити на рівень альянсу. Серед тих, хто вважає проблему незначною, опинилась і Німеччина.

Міністр закордонних справ Угорщини закликав Північноатлантичний альянс втрутитись у ситуацію. У Будапешті вважають, що для того, аби нацменшини вивчали держану мову, треба забезпечити належний рівень її викладання. Угорці заявили, що блокуватимуть євроатлантичні ініціативи України, поки закон не скасують.

Нагадаємо, днями Петро Порошенко пообіцяв провести референдум щодо вступу України в НАТО. Щоправда, у Брюсселі нагадали, що для членства в Альянсі необхідна не ініціатива держави, а згода всіх країн-учасниць.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram