"Людиною року" оголошені жертви домагань
Загрузка плеера...

Дональд Трамп все ж не зміг вдруге поспіль стати "людиною року" за версією журналу Time. Видання опублікувало грудневий номер, на обкладинці якого зображені "порушники тиші" – зірки шоу-бізнесу, що не побоялися розповісти про свій шокуючий досвід сексуальних домагань.

Офіційно титул "людини року" отримали активісти руху "#MeToo". Віртуальний флешмоб було запущено актрисою Алісою Мілано після того, як її подруга зізналася, що стала жертвою непристойних залицянь. У соціальних мережах тисячі жінок та чоловіків, серед яких і зірки першої величини, почали публікувати власні історії з цим хештегом. Найбільшого розголосу акція набула після викриття американського кінопродюсера Гарві Вайнштейна. Десятки актрис Голлівуду звинуватили 65-річного чоловіка у неналежній поведінці.

Зазначимо, що журнал Time обирає "людину року" з 1927 року. Не завжди звання дістається конкретній особі. До прикладу, у 1982 році обкладинку останнього випуску прикрасило зображення персонального комп’ютера, а у 1988-ому – планета Земля.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram