Путін йде на четвертий термін
Загрузка плеера...

Президент Росії Володимир Путін поклав край інтризі, якої і не було. Під час виступу на урочистому заході з нагоди 85-річчя Горьківського автомобільного заводу людина, що розв’язала війну на Донбасі, заявила, що збирається вчетверте балотуватися на президентський пост.

"Момент істини" був ретельно зрежисований кремлівськими пропагандистами. Нібито робітник заводу, який назвався Артемом Барановим, розсипався у компліментах Путіну, змусив усю залу скандувати гасло на його підтримку, а потім задав сокровенне запитання. Російський диктатор сказав, що немає кращого місця і часу для того, аби оголосити: він йде на вибори.

Те, що мало б бути волевиявленням, відбудеться у березні наступного року. Компанія у Путіна яскрава: про намір висувати свою кандидатуру окрім "старої гвардії" у вигляді Геннадія Зюганова, Григорія Явлінського та Владіміра Жиріновського заявили Ксенія Собчак, Анфіса Чехова та навіть порноакторка Олена Бєркова. А от Олексію Навальному навряд чи вдасться домогтися від ЦВК реєстрації. У головного опозиціонера непогашена судимість, яка не дозволяє балотуватись у президенти.       

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram