США визнали Єрусалим столицею Ізраїлю
Загрузка плеера...

Президент Сполучених Штатів Америки Дональд Трамп офіційно заявив про визнання Єрусалима столицею Держави Ізраїль. Господар Білого дому також дав Державному департаменту розпорядження підготувати перенесення посольства США з Тель-Авіва до Святого міста.

За словами Трампа, його попередники на посаді президента відмовлялися "поглянути в очі реальності". Рішення щодо Єрусалима глава держави вважає єдиним правильним, хоч і запізнілим. Республіканець наголошує, що Ізраїль – одна з найбільш успішних світових демократій, яка має повне право самостійно визначати свою столицю. Дональд Трамп також запевнив, що Америка залишається вірною ідеї мирного врегулювання конфлікту між ізраїльтянами та палестинцями.

Прем’єр-міністр Держави Ізраїль Беньямін Нетаньяху подякував президентові США та назвав його рішення "відважним та справедливим". Очільник уряду нагадав, що Єрусалим був столицею для єврейського народу упродовж трьох тисячоліть. Зі свого боку він гарантував юдеям, християнам та мусульманам рівні права у сповідуванні своїх релігій та поклонінні святиням, розташованим у Єрусалимі.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram