Судді візьмуться за Онищенка вже після свят
Загрузка плеера...

Солом'янський райсуд Києва відклав розгляд справи про заочне розслідування проти головного фігуранта "газової справи" нардепа Олександра Онищенка. Служителі Феміди пояснили, що клопотання про перенесення слухання надіслали адвокати народного депутата. Судді планують взятись за справу Онищенка вже після свят, 16 січня.

У Спеціалізованій антикорупційній прокуратурі вважають, що суд свідомо затягує розгляд. Засідання перенесли вже вдруге. У САП пояснили, що, за Кримінальним процесуальним кодексом, судді мають десять днів для розгляду клопотань з прокуратури. При цьому в антикорупційній прокуратурі стверджують, що звернулись до суду майже місяць тому. Навіть якщо у січні служителі Феміди з першого разу винесуть вирок, передбачений законом термін буде перевищено у 6 разів. В антикорупційній прокуратурі зазначили, що на затягування розгляду справ в Україні неодноразово скаржились у Європейському суді справ людини.

Зараз через зволікання служителів Феміди САП не може взятись ще за п'ятьох учасників так званої "газової справи". У Холодницького стверджують, що спрямують до суду нове клопотання.

Нардепа підозрюють у розкраданні державних коштів, через оборудки держава втратила близько 3 мільярдів гривень.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram