Облрада поспішає відбирати нафтородовища
Загрузка плеера...

Національна акціонерна компанія "Нафтогаз України" заявляє про махінації з боку Полтавської обласної ради. Місцеві депутати з "Блока Петра Порошенка" нібито хочуть домогтися якомога швидшого позбавлення підприємства трьох родовищ "чорного золота" для того, аби віддати їх людям зі своєї сфери впливу.

Державна служба геології і надр вже отримала позитивну судову ухвалу за позовом про анулювання ліцензії "Нафтогазу" на ділянки у Полтавській області. Проте облрада подала касаційну скаргу, намагаючись пришвидшити передачу прав на родовища. Наразі провадження перебуває у Вищому адміністративному суді України. У НАК підозрюють, що поспіх пов’язаний з новим складом Верховного суду, який розпочне роботу 15 грудня. Депутати хочуть встигнути вирішити усі питання до того, як відбудеться оновлення органу Феміди.

Незважаючи на тиск облради та Держгеонадр, "Нафтогаз" все ще сподівається залишити родовища за собою. Компанія вклала у їх розробку майже 800 мільйонів гривень. По суті, це останні ділянки, ліцензовані "Нафтогазом", оскільки усі інші свердловини розташовані на тимчасово окупованих територіях.         

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram