На Рівненщині знайшли тонну незаконного бурштину
Загрузка плеера...

На Рівненщині правоохоронці вилучили понад тонну бурштину. У Департаменті захисту економіки Нацполіції заявили, що впродовж року слідкували за організаторами нелегального видобутку і продажу дорогоцінного каменю. У поліції повідомили, що незаконні копачі розгорнули свою діяльність на півночі області, у Рівненському та Сарненському районах.

Тут видобували, обробляли і зберігали бурштин. Для цього було облаштовано підпільні цехи і склади. Камені готували до продажу за кордон. При цьому зловмисники стверджували, що, навпаки, ввозили бурштин, купляючи його у країнах Азії. Відповідні документи учасники угрупування надали поліцейським під час обшуків. Окрім бурштину, у копачів каменю вилучили мотопомпи та обладнання для обробки каменів. За підрахунками правоохоронців, вартість партії перевищує 10 млн грн.

Організаторів незаконного видобутку поліція ще не встановила.

Нагадаємо, влітку минулого року силовики провели масштабну операцію по затриманню бурштинової мафії. Тоді правоохоронці заявили, що незаконний видобуток контролювали працівники прокуратури. Головним організатором незаконного видобутку генпрокурор назвав Андрія Боровика, тодішнього заступника голови прокуратури Рівненщини. Через рік перебування під вартою чоловік вийшов під заставу, заплативши один мільйон гривень.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram