Суд арештував майно міністра енергетики
Загрузка плеера...

Міністр енергетики та вугільної промисловості Ігор Насалик найближчим часом не зможе користуватися своїм автомобілем Mercedes-Benz та двома земельними ділянками у Київській області. Апеляційний суд столиці наклав арешт на ці три об’єкти власності за клопотанням власника футбольного клубу "Карпати" Петра Димінського.

Бізнесмен через суд вимагав стягнути з урядовця 1 мільйон 200 тисяч доларів та 2 мільйони 700 тисяч гривень боргу. У жовтні представник Димінського звернувся до служителів Феміди з клопотанням про арешт майна Насалика. Проте люди в мантіях відмовили у задоволенні цього запиту.

Львівський олігарх оскаржив це рішення. Апеляційний суд погодився тимчасово позбавити чиновника права розпоряджатися своєю власністю. Аргумент позивача про те, що міністр може продати землю та машину, внаслідок чого виплата позики ще більш ускладниться, був визнаний слушним.

Зазначимо, що це не перший випадок арешту майна Ігоря Насалика. У липні під судові санкції потрапили квартира та будинок урядовця, проте пізніше будь-які обмеження було скасовано.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram