Міноборони хоче 10 мільярдів на нові склади
Загрузка плеера...

Міністр оборони України Степан Полторак стверджує, що заплановані у проекті бюджету видатки на відомство майже вдвічі менші за реальний запит міністерства. Про це він повідомив в інтерв'ю одному з українських ЗМІ.

Зокрема, військовим бракує коштів на осучаснення складів зі зброєю та боєприпасами. Зараз для реорганізації арсеналів потрібно близько 10 млрд грн. В першу чергу ці гроші мають спрямувати на будівництво підземних залізобетонних сховищ. Справа в тому, що зараз боєприпаси зберігають прямо на землі, а це підвищує ризик детонації. Проте, як зазначають у Міноборони, на вирішення проблеми арсеналів знадобиться кілька років.

Нагадаємо, нещодавно військове відомство запровадило нові правила охорони складів зі зброєю та боєприпасами. Зокрема, Міноборони вирішило змінити порядок допуску на арсенали.

Відзначимо, раніше у парламентському комітеті нацбезпеки і оборони заявили, що вартість боєприпасів, які були знищені у Калинівці, становить близько 800 млн дол. Це понад 20 мільярдів гривень – тобто вдвічі більше, ніж потребує Міноборони на реорганізацію. Щоправда, очільник міністерства вважає, що збитки від вибухів на військових складах не такі значні.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram