НАТО незгодне, аби Угорщина блокувала Україну
Загрузка плеера...

Угорщина погрожувала Україні блокуванням у всіх міжнародних організаціях, якщо влада не перегляне мовні норми закону про освіту. Від слів наші західні сусіди вже перейшли до справ. За словами міністра закордонних справ Угорщини Петера Сіярто, грудневе засідання Комісії Україна-НАТО не відбудеться, оскільки офіційний Будапешт ветував її скликання.

Цей крок дуже не сподобався значній частині членів Північноатлантичного альянсу. За повідомленнями угорських ЗМІ,  представники 11 країн, серед яких точно є Німеччина, вимагають, аби конфлікт з Україною не виносився на рівень НАТО. Дипломати не розуміють, у чому полягає суть протистояння і не вважають, що проблема є аж настільки складною, щоб жертвувати стратегічними інтересами військового блоку. На їх переконання, будь-яка розбіжність у поглядах між партнерами вигідна лише Кремлю, який таким чином отримує сигнал про ослаблення опонента.

Поки що угорська сторона жодним чином не відреагувала на цю інформацію. Більш того, у Будапешті збираються і надалі чинити на Україну тиск. На засіданні Ради асоціації з ЄС Угорщина планує порушити питання запровадження санкцій проти нашої держави.    

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram