Аудит МОЗ виявив шокуючі зловживання
Загрузка плеера...

Рахункова палата України оприлюднила результати аудиту Міністерства охорони здоров’я. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила народний депутат Ольга Богомолець. За її словами, в ході перевірок виявлені масові фінансові зловживання, за якими правоохоронці мали б порушити щонайменше десяток карних справ.

Чиновників МОЗу звинувачують у свідомому зриві програми державних закупівель медичних препаратів. Окрім того, урядовці зробили все від себе залежне, аби процедури обрання компаній-поставників та механізм визначення обсягу коштів залишалися максимально непрозорими. Також аудитори зафіксували факти придбання непотрібних ліків, в той час як пацієнти із серйозними захворювання потерпають від гострого дефіциту життєво необхідних засобів.

Внаслідок усіх цих зловживань державі було завдано збитків на десятки мільйонів гривень. Рахункова палата звернулася до Національної поліції з вимогою відреагувати на правопорушення. Ольга Богомолець наполягає на тому, що ніхто не може безкарно розвалювати систему охорони здоров’я та наживатися на людських смертях.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram