Луценко розповів про прогрес у справі "вишок Бойка"
Загрузка плеера...

Слідство у справі так званих "вишок Бойка" суттєво просунулося вперед і Генпрокуратура готує подання про зняття депутатської недоторканності. Про це у вівторок, 5 грудня, під час виступу у Верховній Раді повідомив Генеральний прокурор Юрій Луценко.

Відповідаючи на запитання народного депутата Юрія Бойка, генпрокурор відмовився надавати відповідь на другу частину питання парламентарія. Зокрема, Бойко хотів дізнатися про хід найрезонансніших справ.

Юрій Луценко, Генеральний прокурор України:

"Пане Бойко, дозвольте я не буду відповідати на другу частину вашого питання, бо ми знаходимося в конфлікті інтересів. Слідство, яке йде по так званим "вишкам Бойка" доходить до пред’явлення матеріалів для зняття депутатської недоторканності".

Раніше Луценко заявляв про те, що восени внесе до Верховної Ради України подання про зняття недоторканності з народного депутата, причетного до закупівлі скандальновідомих бурових установок за завищеними цінами.

Нагадаємо, у 2011 році службові особи "Нафтогазу", "Чорноморнафтогазу" і Міненерговугілля уклали договір із зарубіжними фірмами на придбання 2 бурових платформ за завищеними цінами, у результаті чого державі завдано збитків у сумі понад 200 млн гривень. Журналісти-розслідувачі назвали ці установки "вишками Бойка" на честь тодішнього міністра енергетики та вугільної промисловості Юрія Бойка. За версією слідства, він може бути безпосередньо причетним до цієї масштабної корупційної схеми.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram