Суддя з сумнівним минулим отримав високу посаду
Загрузка плеера...

Новостворений Верховний суд України обрав голову Касаційного господарського суду. Ним став суддя із сумнівним минулим Богдан Львов. Його кандидатуру підтримали 27 із 29 суддів ВСУ.

Львов почав суддівську кар'єру 16 років тому. З 2014 року він очолював Вищий господарський суд України. Держслужбовець неодноразово фігурував у журналістських розслідуваннях, пов'язаних з корупційними справами. Зокрема, ЗМІ нагадували про причетність Львова до справи Павла Гречківського, члена вищої ради правосуддя. Гречківського підозрюють у вимаганні хабара, він досі перебуває на посаді.

Львов отримав негативний висновок від Громадської ради доброчесності. У висновку ГРД зазначено, що чиновник впливав на склад суддівської колегії, втручаючись в роботу автоматизованої системи документообігу. Проти Львова було відкрито кримінальне провадження за фактом ухвалення неправосудного рішення, проте згодом правоохоронці закрили справу. Крім того, рівень життя судді не відповідає його доходам.

Відзначимо, минулого тижня Львов став заступником голови Верховного суду Валентини Данішевскьої.

Загалом кожен четвертий суддя у складі оновленого органу має негативну оцінку від ради доброчесності. Верховний суд обіцяють запустити 15 грудня.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram