Росія опинилася "за порєбріком" Олімпійських Ігор
Загрузка плеера...

Міжнародний Олімпійський комітет на засіданні у Лозанні ухвалив рішення відсторонити російську збірну від участі у Зимових Іграх 2018 року, що відбудуться у корейському Пхьончхані. Через впровадження безпрецедентної державної допінгової програми жоден чиновник міністерства спорту країни-агресора не буде акредитований на ці змагання, а голова відомства Віталій Мутко отримав пожиттєву заборону на перебування в олімпійській делегації. Окрім того, російська сторона має відшкодувати 15 мільйонів доларів, які були витрачені на розслідування підміни допінг-проб.

За словами президента МОК Томаса Баха, світова спільнота ще не бачила такого масштабу маніпуляцій та обману у сфері спорту. Дії росіян завдали величезної шкоди  олімпійському руху.   

Спортсмени з РФ, що не були звинувачені у вживанні заборонених препаратів, зможуть виступити у Пхьончхані як в індивідуальних, так і в командних дисциплінах. Вони сформують окрему команду, що братиме участь у Іграх під нейтральним олімпійським прапором. У випадку їх перемоги гратиме олімпійський гімн. Використання ними будь-якої державної символіки Росії під час змагань заборонене.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram