Луценко показав депутатам відео з матюками
Загрузка плеера...

Юрій Луценко повідомив народним депутатам про документи, вилучені під час обшуків у справі Саакашвілі.

Юрій Луценко, генеральний прокурор України:

"Були найдені всі фінансові документи, що свідчать про використання коштів Курченка на підвоз людей та фінансування агітаційний програм Саакашвілі". Також нами задокументовано оперативно з номерами купюр суми які видавалися Саакашвілі для організації так званих народних протестів. Загальна сума фінансування сягає близько півмільйона доларів. Із них половина задокументована по номерам купюр і під аудіо та відеоконтролем було вручено правій руці Саакашвілі, Северіону Донгадзе".

Генеральный прокурор оприлюднив оперативні матеріали, які проливають світло на джерела фінансування акцій протесту під Верховною Радою.

На прорив кордону Саакашвілі та його соратники за версією силовиків витратили близько 300 тисяч доларів.

Під час обшуків у помічника Саакашвілі знайшли український паспорт екс-президента Грузії.

Юрій Луценко, генеральний прокурор України:

"Я змушений повідомити, що станом на вчора після обшуків у Северіона Дангадзе на його помешканнях в місті Києві нарешті був знайдений паспорт громадянина України Саакашвілі, який, за його словами, перебував чи то в Авакова чи то у Порошенка".

Юрій Луценко дав учасникам акції протесту під парламентом 24 години

Юрій Луценко, генеральний прокурор України:

"Пропоную всім, хто знаходиться у наметовому містечку біля Верховної Ради в 24 години проаналізувати ці записи і прийняти для себе рішення. Я залишаюсь на позиціях законності і гуманізму і жодних силових акцій з пролиттям крові, якого бажають вже декілька місяців організатори цього шабашу ми будемо старатися не допускати. Але через 24 години вся правоохоронна система України зробить все необхідне, щоби апатрид Саакашвілі. Який очевидно пов'язаний фінансовими оборудками з олігархами постав перед слідчим для пред’явлення підозри. А потім перед судом, де прокуратура буде клопотати йому домашній арешт. Вважаю, що прихід до слідчого Служби Безпеки України особисто Саакашвілі позбавить країну від зайвих потрясінь".

Генеральний прокурор України стверджує, що помічники Саакашвілі купували зброю та організовували схрон в урядовому кварталі у Києві.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram