Українські військові протестують через пенсії
Загрузка плеера...

У вівторок, 5 грудня, ветерани різних силових структур України протестували під стінами обласних державних адміністрацій. Люди зібралися у Миколаєві, Івано-Франківську, Хмельницькому, Львові, Вінниці, Кривому Розі… Сотні правоохоронців-пенсіонерів вимагали перерахунку виплат.

Активісти розповіли, що хоча Президент України і підписав закон про перерахунок пенсій військовослужбовцям, його ніхто не дотримується. Якщо відставний міліціонер отримував близько 2-х тисяч, після перерахунку йому повинні нараховувати 4 тисячі гривень.

Так, на Львівщині близько трьохсот колишніх правоохоронців перекрили дорогу біля облдержадміністрації. У Волинській області пенсіонери перекрили міжнародну трасу Київ-Варшава. Близько 150 людей із Ковеля, Любешова, Маневич, Камінь-Каширського зібралися на акцію протесту поблизу Люблинця.

Івано-Франківські силовики розповіли, що кільком десяткам осіб таки вдалося відстояти свої права і відсудити передбачені законом гроші.

Відставні силовики заявили, що це тільки початок масштабної акції, і вони мітингуватимуть до тих пір, поки всім їм не перерахують пенсії.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram