У Ситника можуть забрати посаду через суд
Загрузка плеера...

Окружний адміністративний суд Києва розглядає позов про незаконність призначення Артема Ситника на посаду глави Національного антикорупційного бюро України.

У прес-службі суду зазначили, що суть позову полягає у тому, що 31 березня 2015 року в день подання Ситником уточненої декларації, втратив чинність Порядок здійснення логічного та арифметичного контролю декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру. Водночас, новий Порядок набув чинності лише з 30 квітня 2015 року.

Натомість, Ситника було визнано таким, який пройшов спецперевірку й указом від 16 квітня 2016 року його призначили директором НАБУ.

Позивач, ім'я якого не вказується, просить суд визнати дії ДФС неправомірними й зобов'язати відомство спростувати інформацію про достовірність матеріалів у декларації Ситника за 2014 рік з урахуванням уточненої декларації від 31 березня 2015 року.

Також позивач просить зобов'язати ДФС надіслати в Адміністрацію Президента і відповідну комісію повідомлення про спростування.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram