"Укрзалізниця": вартість квитків залежить від Кабміну
Загрузка плеера...

"Укрзалізниця" звернулась до Кабінету Міністрів, вимагаючи вплинути на Міністерство інфраструктури, яке не хоче затверджувати знижки на пасажирські перевезення. ЗМІ опублікували текст листа, який керівник "Укрзалізниці" Євген Кравцов надіслав голові уряду.

Йдеться про потяги, що сполучають Україну з країнами Європи. Вже впродовж п'яти років квитки на ці поїзди обходяться пасажирам дешевше завдяки міжнародним домовленостям. Угоди про зменшення вартості укладають український і закордонні перевізники, які конкурують з автотранспортом і намагаються за рахунок знижок привабити клієнтів.

В "Укрзалізниці" стверджують, що реальна вартість перевезень щонайменше втричі перевищує нинішню. Так, якщо зараз квиток з Києва до Перемишля можна придбати за 537 або 768 гривень, то без знижки білети коштуватимуть близько 2315 або 3357 грн.

Термін попередніх домовленостей уже завершується, і до 10 грудня українська сторона повинна підтвердити готовність утримувати ціни на попередньому рівні. Рішення має затвердити Міністерство інфраструктури. Втім, як нарікають в "Укрзалізниці", у відомстві досі не взялись за розгляд справи.

Виконувач обов'язків голови "Укрзалізниці" хоче, щоб прем'єр-міністр зобов'язав Мінінфраструктури якнайшвидше врегулювати питання. У міністерстві поки не коментували ситуацію.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram