Прем'єр пообіцяв покращення на 500 грн
Загрузка плеера...

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман заявив, що рівень середньої заробітної плати в Україні у 2018 році має зрости до 10 тис. гривень, хоча зараз вона складає 7400.

У такому разі, на думку прем’єра, в Україні можливо буде повернути більш-менш нормальний темп збільшення середньої зарплати для найманих працівників.

Нагадаємо, раніше Президент України Петро Порошенко заявив, що наступного року мінімальна зарплатня не має бути нижчою за 4100 гривень. І це попри те, що у проекті бюджету-2018 закладено, що з 1 січня "мінімалка" зросте на 500 грн – до 3723 грн.

Водночас віце-прем’єр Павло Розенко додав, що у Кабміні допускають чергове підвищення пенсій у випадку збільшення зарплатні.

За словами фахівців, збільшення "мінімалки" до 4100 грн буде можливим тільки за умови стрімкого росту економіки, чого в Україні очікувати найближчим часом не доводиться.

Крім того, наразі чинна влада, фактично, хоче стягувати із підприємців ще більше податків, хоча "затискає" бізнесменів неймовірними штрафами за неоформлених робітників.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram