NewsOne продовжують перекривати блокпостом
Загрузка плеера...

Активісти, які раніше заблокували центральний в'їзд до телеканалу NewsOnе, розбирають барикаду, але залишають там свій блокпост.

Про це повідомили в прес-службі самого каналу.

За словами протестувальників, вони нібито дослухалися до прохань міністра Внутрішніх Справ Арсена Авакова і начальника Національної ради телебачення й радіомовлення та вирішили змінити спрямування акції.

Тепер люди зможуть в’їжджати на територію бізнес-центу, у якому орендує офіс телевізійний канал. Проте активісти збираються "створити блокпост і перевіряти документи", щоб не пускати людей із георгіївськими стрічками та російських журналістів.

Раніше NewsOne звинуватив правоохоронців у бездіяльності при блокуванні телеканалу. Зокрема, поліцію звинуватили в тому, що вона не вживає заходів щодо захисту журналістів.

Нагадаємо, у неділю, 3 грудня, невідомі у балаклавах заблокували будівлю каналу мішками з піском та обнесли один із входів колючим дротом. Пізніше стало відомо, що учасники акції – нібито ветерани АТО та представники організації "Братство" Дмитра Корчинського.

6 грудня Комітет із питань свободи слова та інформаційної політики обговорить питання блокування телеканалу. Про це повідомила голова Комітету Вікторія Сюмар. В Організації з безпеки і співробітництва в Європі заявили, що занепокоєні цією ситуацією.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram