Проти Парасюка порушили справу через бійку у суді
Загрузка плеера...

Поліція відкрила кримінальне провадження проти народного депутата Володимира Парасюка. Причиною цього стала чергова бійка, яку влаштував парламентарій. Цього разу народний обранець відзначився під час судового засідання у Маріуполі, де розглядали справу колишніх добровольців Анатолія Виногродського і Леоніда Литвиненка.

Парасюк обурився тим, що один з поліцейських проводив відеозйомку. Нардеп вирішив, що це неетично, і почав вимагати, аби камеру вимкнули. У ході суперечки він вдарив одного з правоохоронців, іншому він пошкодив камеру. У постраждалого діагностували струс мозку.

У поліції стверджують, що правоохоронці були зобов'язані знімати судове засідання для фіксації можливих порушень порядку.

У поліції розпочали досудове розслідування, дії Парасюка підпадають під ознаки 345 статті "Погроза або насильство щодо працівника правоохоронного органу".

Заступник голови Національної поліції В'ячеслав Аброськін вважає, що Парасюк "працює на руйнування державності". Аброськін назвав українське законодавство дуже гуманним і заявив, що в Європі або у США за такі дії нардеп повинен був би потрапити за ґрати.

Зазначимо, нардеп Парасюк частенько дозволяє собі розпускати руки. Півтора місяці тому біля Верховної Ради він побився з керівником управління Держохорони Валерієм Гелетеєм.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram