Ситник назвав заяви Луценка істеричними
Загрузка плеера...

Директор Національного антикорупційного бюро Артем Ситник назвав істеричними слова генпрокурора про нелегальність роботи агентів НАБУ. Ситник заявив, що твердження Луценка не відповідають дійсності і подекуди суперечать здоровому глузду.

Перед цим генпрокурор відзначив, що таємні агенти НАБУ працюють нелегально, адже вони не пройшли відкритий конкурс. В антикорупційному бюро заявили, що мають право за залучення штатних і позаштатних, а також гласних і негласних працівників.

Ситник стверджує, що заяви Генеральної прокуратури заважають нормальній роботі Національного антикорупційного бюро. Крім того, це впливає на роботу з іноземними партнерами. Йдеться про співпрацю з Федеральним бюро розслідувань США. Юрій Луценко заявив, що закордонні агенти не мали повноважень для роботи на території України. Тим часом у Спеціалізованій антикорупційній прокуратурі запевняють, що співпраця двох відомств була передбачена угодами, які українське бюро уклало із закордонними антикорупційними організаціями. Крім того, в САП уточнили, що ФБР лише консультувала українських детективів.

Скандал навколо свого відомства директор НАБУ назвав фінальним опором корупційної системи.

Тим часом Генеральна прокуратура викликала на допит двох таємних співробітників НАБУ, серед них – славнозвісна "агент Катерина".

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram