Корупція в Міноборони: Полторак прикриває своїх
Загрузка плеера...

У Міністерстві оборони не хочуть відпускати чиновника, причетного до корупційних оборудок при закупівлях пального. Про це повідомила Спеціалізована антикорупційна прокуратура. У відомстві отримали відповідний лист, підписаний міністром оборони Степаном Полтораком.

Йдеться про привласнення 149 мільйонів гривень. Схему організували у 2016 році, коли військове відомство почало купляти паливо у компанії "Трейд Коммодіті". Слідчі впевнені, що до оборудки був причетний заступник міністра, генерал-лейтенант Павловський. Прокурори САП і детективи антикорупційного бюро підготували клопотання про відсторонення чоловіка від посади. Проте у Міноборони не погоджуються на такий крок. Тут пояснили, що відсторонення "може негативно вплинути на координацію діяльності структурних підрозділів міністерства". Це, зокрема, розвиток озброєння і військової техніки.

У Спеціалізованій антикорупційній прокуратурі стверджують, що така позиція відомства суперечить словам міністра оборони про наміри боротьби з корупцією.

Нагадаємо, суд відпустив Павловського на поруки. Двоє фігурантів справи перебувають у розшуку.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram