Мартиненко просить суд відпустити його за кордон
Загрузка плеера...

Солом'янський суд Києва прийняв до розгляду клопотання екс-нардепа Миколи Мартиненка про скасування зобов'язання про здачу документів для виїзду за кордон.

Про це стало відомо за результатами засідання суду.

Зокрема, адвокат підозрюваного Тетяна Черезова заявила, що її підзахисний представляє Центр Разумкова на міжнародних заходах, тому йому необхідно мати можливість залишати країну.

На прохання захисту суд долучив до справи документи Центру Разумкова, відповідно до яких наразі Мартиненко справді є членом цієї організації. Крім того, серед наданих документів: лист директора Центру послу України у США Валерію Чалому про склад делегації, стратегічний план розвитку на 2017-2019 роки та план заходів Центру.

Також адвокат повідомила, що має намір клопотати про допит у суді виконавчого директора аналітичної установи.

Водночас прокурор Андрій Перов попросив суд перенести засідання для ознайомлення з наданими документами.

За його словами, 27 листопада адвокати вислали матеріали в Генеральну прокуратуру, але Спеціалізована антикорупційна прокуратура їх не отримала. Представник САП наголосив, що захист міг би передати документи особисто, аби не затягувати справу.

У результаті суддя перенесла засідання і зобов'язала Черезову надати документальне підтвердження того, що клопотання та матеріали до нього передали прокурору.

Нагадаємо, 20 квітня НАБУ і САП затримали Мартиненка за підозрою у справі про розтрату коштів державного підприємства "СхідГЗК" у розмірі понад 17 млн доларів.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram