США підтримали НАБУ у війні з прокуратурою
Загрузка плеера...

У понеділок у вітчизняних ЗМІ з’явилася інформація, що найчисельніші фракції Верховної Ради України вирішили підтримати Генеральну прокуратуру у конфлікті з Національним антикорупційним бюро. Як виявилося згодом, погляд парламентаріїв на ситуацію, що склалася, аж ніяк не збігається з позицією Державного департаменту Сполучених Штатів Америки.

Дипломатичне відомство опублікувало на своєму сайті заяву щодо боротьби з корупцією в Україні. У ній речниця Держдепу Хізер Ноєрт висловлює стурбованість з приводу арештів посадових осіб НАБУ та вилучення у бюро певної важливої документації. Чиновниця вважає, що ці дії можуть свідчити про спробу підриву незалежних антикорупційних інституцій, яким США та інші країни Заходу надавати всебічну допомогу. Штати закликають владу спільно працювати над викоріненням корупції заради безпеки, миру, стабільності та процвітання суспільства.

У заяві також наводиться цитата державного секретаря Рекса Тіллерсона: "Для України є недоцільним боротися за своє тіло на Донбасі, якщо вона втрачає свою душу в корупції".       

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram