Антиміграційний указ Трампа отримав схвалення суду
Загрузка плеера...

Епопея з так званим "антиміграційним указом" президента Сполучених Штатів Америки Дональда Трампа, схоже, добігла кінця. Верховний суд США підтримав набуття документом чинності.

За це рішення висловилися сім із дев’яти членів вищого судового органу країни. Усі постанови судів нижчої інстанції щодо блокування указу, зокрема, на Гаваях, скасовані. Тож віднині в’їзд до Сполучених Штатів заборонено громадянам шести країн з переважно мусульманським населенням: Ірану, Лівії, Сирії, Ємену, Сомалі та Чаду.  Також не мають права перетинати кордон жителі Північної Кореї й Венесуели. Жодних часових рамок чи вказівок щодо терміну дії указ Трампа не містить.

Зазначимо, що обмеження імміграції було одним з пунктів передвиборчої програми нинішнього господаря Білого дому. Відповідну вказівку він дав ще на початку своєї каденції, проте перша редакція указу була заблокована судами різних рівнів. Така ж доля спіткала й другий варіант документа. І лише з третьої спроби республіканцеві вдалося здолати опір Феміди.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram