"Карпати" ризикують втратити очки через сніг
Загрузка плеера...

В українському футболі назріває черговий скандал. Донецький "Олімпік" вимагає присудити львівським "Карпатам" технічну поразку у матчі останнього туру Прем’єр-ліги через нездатність клубного персоналу впоратися з непогодою.

У неділю команди в умовах сильного снігопаду спромоглися відіграти лише один тайм. Під час перерви арбітр Катерина Монзуль провела консультації з делегатом ФФУ та вирішила, що продовжувати зустріч далі неможливо. Тож за рахунку 1:1 поєдинок було перенесено.

За словами головного тренера "Олімпіка" Романа Санжара, між командами було укладено "джентльменську домовленість": дограти матч на наступний день. Це цілком відповідає загальній практиці ФІФА та УЄФА. Донеччани вирушили шукати місця в готелі. Проте вже ввечері керівництво "Карпат" повідомило, що газон стадіону "Україна" підготувати до понеділка не встигнуть. За цих обставин догравання може відбутися лише навесні.

"Олімпік" вважає, що львів’яни мають компенсувати їм додаткові витрати, а також вказує на порушення "зелено-білими" пункту регламенту змагань щодо підготовки поля. В Україні вже були прецеденти, коли за це клуб карався технічною поразкою. Проте у деяких випадках звичний для грудня сніг футбольні чиновники визнавали "форс-мажором". Як буде цього разу – невідомо. У будь-якому випадку, престижу Прем’єр-лізі такі інциденти аж ніяк не додають.       

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram