Тимошенко звинуватила Парубія в роботі на мафію
Загрузка плеера...

Пленарний тиждень у парламенті розпочався зі скандалу. Лідер "Батьківщини" разом із депутатами своєї фракції на погоджувальній раді вимагала поставити на голосування питання про включення до порядку денного тижня законопроекту щодо продовження мораторію на продаж землі сільськогосподарського призначення.

Юлія Тимошенко, голова фракції "Батьківщина":

"Ви, пане голово, працюєте на мафію! По кулуарах складаєте порядок денний, а не публічно на погоджувальній раді. І я просила би вас поставити зараз на голосування! Якщо ви не поставите – наша фракція залишить погоджувальну раду!"

Андрій Парубій у свою чергу звинуватив Тимошенко у спробі зриву погоджувальної ради голів фракцій та комітетів. За його словами, законопроект не може бути включений до порядку денного, оскільки щодо нього немає рішення профільного комітету.

Андрій Парубій, голова Верховної Ради України:

"У мене нема жодних сумнівів, що ми до кінця року зможемо продовжити мораторій. Комітет може дати збалансований і узгоджений законопроект. І він буде підтриманий всіма фракціями. А на даний момент законопроект не має рішення комітету, фракції не могли з ним ознайомитися до початку засідання і я не можу його ставити на голосування".

Спікер переконаний, що більшість фракцій визнають необхідність продовження мораторію на продаж сільськогосподарської землі й пообіцяв, що комітет Верховної Ради з питань аграрної політики розгляне відповідні законопроекти до 7 грудня. А вже у цей день питання може бути винесене на голосування до сесійної зали. На четвер у депутатів взагалі дуже великі плани.

Андрій Парубій, голова Верховної Ради України:

"Я вважаю, що це буде відповідальний крок Верховної Ради України, якщо ми зможемо розглянути питання бюджету і прийняти бюджет у другому читанні 7 грудня, а не перед Новим роком, як це відбувалось традиційно, а задовго до завершення пленарних засідань Верховної Ради України".

Однак у Тимошенко на цей день свої плани. Лідер "білосердечних" планує зібрати під стінами Верховної Ради великий мітинг на підтримку законопроекту про продовження мораторію на продаж землі.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram