Блокувати телеканал може виключно глядач своїм пультом
Загрузка плеера...

Силове блокування засобів масової інформації неприпустиме. Про це заявила колишній журналіст, нині віце-спікер парламенту Ірина Геращенко під час погоджувальної ради.

Водночас, народний депутат вважає, що держава має відповідно реагувати на порушення з боку ЗМІ в рамках чинного законодавства.

Ірина Геращенко, заступник голови Верховної Ради України:

"Блокувати телеканал може виключно глядач своєю кнопкою. Якщо глядач не дивиться телеканал – це його незгода з політикою, з наповненням цього телеканалу. Це очевидно. Так само, якщо телеканал порушує законодавство, на це має жорстко реагувати в рамках законодавства Нацрада з питань телебачення і радіомовлення.  Через розгляд цих питань, через накладання відповідних штрафів. Так само я вважаю, що неправильно блокувати в агресивний спосіб. Тому що це носить елементи агресії і порушення свободи слова і таке інше. Очевидно, що блокувати телеканал це неправильно. Коли вулиця дає відповідь на питання незгоди з інформаційною політикою. Глядач має голосувати своєю кнопкою, а також Нацрада з питань телебачення і радіомовлення".

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram