Прокурори викликали на допит агента "Катерину"
Загрузка плеера...

Генеральна прокуратура викликала на допит агента "Катерину" та її колегу. У Генпрокуратурі уточнили, що це Катерина Сокольська та Сергій Титенеков. Ці співробітники Національного антикорупційного бюро пов'язані зі спецоперацією, яку проводили прокурори та працівники СБУ.

У Генпрокуратурі стверджують, що їх цікавить, як саме ці люди отримали посади у НАБУ і чому вони не проходили конкурсний відбір. Крім того, ані Титенков, ані агент "Катерина" не були допущені до державної таємниці, проте обидва зберігали документи з грифом "таємно". Прокурори відзначили, що таємні агенти НАБУ були зобов'язані заповнити декларації, проте не надали жодних документів на перевірку.

Нагадаємо, 29 листопада агента антикорупційного бюро затримали при спробі дати хабара чиновниці Державної міграційної служби Діні Пімаховій. Очільник Генеральної прокуратури Юрій Луценко заявив, що дії детектива підпадають під статтю "провокація підкупу". Генпрокурор назвав так званий таємний відділ антикорупційного бюро незаконним угрупуванням.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram