У Ємені тривають бої, ООН закликала до переговорів
Загрузка плеера...

У столиці Ємена тривають зіткнення між прихильниками колишнього президента Алі Абдалли Салеха та повстанцями-хуситами. Раніше ці сили були союзниками.

Минулого тижня повстанці влаштували теракт, у відповідь Салех закликав почати з ними боротьбу. Колишнього президента країни підтримали сили коаліції арабських країн. Об'єднання завдало авіаудару по позиціях повстанців. Хусити взяли в заручники близько 40 журналістів державного телеканалу.

Сутички у Сані розпочались п'ять днів тому. Згодом зіткнення поширились і на інші міста. За попередніми підрахунками, за цей час загинули близько 250 осіб, кілька сотень людей отримали поранення.

Тим часом генеральний секретар Організації об'єднаних націй Антоніу Гутерреш закликав негайно припинити обстріли і надати пораненим доступ до медичної допомоги. В ООН заявили, що всі учасники конфлікту повинні повернутись до переговорів, адже військового вирішення проекту не існує. В ООН нагадали, що за чотири роки постійних сутичок і боїв країна опинилась на межі голоду. Навесні в Ємені розпочалась епідемія холери.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram