У НАБУ дійшли руки до Льовочкіна
Загрузка плеера...

Національне антикорупційне бюро України нарешті здійснило бодай крок у розслідуванні кримінального провадження проти народного депутата з "Опозиційного блоку" Сергій Льовочкіна. НАБУ подало клопотання до державних органів щодо надання доступу до інформації про придбання парламентарієм декількох об’єктів нерухомості.

Мова, перш за все, йде про маєток у французькому муніципалітеті Сен-Жан-Кап-Ферра, вартість якого складає понад 40 мільйонів євро. Окрім того, слідство цікавиться купівлею Льовочкіним земельних ділянок в Обухові та Обухівському районі Київської області загальною площею 11 гектарів.

Депутат вказав ці об’єкти у своїй декларації, проте не надав жодних доказів законності набуття права власності. Офіційний дохід Льовочкіна суттєво нижчий за вартість землі та розкішного котеджу. Тож у правоохоронців є всі підстави підозрювати нардепа у незаконному збагаченні.

Зазначимо, що кримінальне провадження проти Льовочкіна було розпочате після звернення народного депутата України Вадима Рабіновича. Лідер партії "За життя" вважає одного з очільників "Опозиційного блоку", цитуємо, "бенефіціаром української корупції".

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram