На Мальті затримані виконавці резонансного вбивства
Загрузка плеера...

Прем’єр-міністр Мальти Джозеф Мускат повідомив про затримання правоохоронними органами одразу вісьмох людей, яких підозрюють у вбивстві журналістки Дафне Каруани Галісії. Спецоперація була проведена поліцією вранці 4 грудня у трьох областях країни.

Усі зловмисники є громадянами Мальти. За версією слідства, саме вони підклали під автомобіль співробітниці засобів масової інформації вибуховий пристрій. У правоохоронців, згідно із законом, є 48 годин на допит та висунення офіційних звинувачень.

Нагадаємо, що журналістка Дафне Галісія загинула 16 жовтня внаслідок підриву її особистої автівки. Вона була відома своїми розслідуваннями, пов’язаними з офшорним скандалом, відомим як "Панамагейт".

Зокрема, Галісія звинувачувала у корупції очільника уряду острівної республіки Джозефа Муската. Колеги жінки переконані, що мотивом вбивства була саме професійна діяльність. У листопаді Мальтою прокотилася хвиля протестів проти утисків свободи слова. Мітингувальники у великих містах вимагали від влади швидкого та ефективного розкриття злочину та притягнення до відповідальності не лише його виконавців, але й замовників.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram